15. dubna 2015

středa, dubna 15, 2015
10 komentářů štítky

Ááááá! Včera mi dorazily hned dva balíčky na rozbalení! Jakou já měla radost! Tady vidíte první balíček, ve kterém se ukrývá jedna kniha. Která to asi je?


Vytáhla  jsem z něj tohle zlatíčko! Zaslalo mi ho nakladatelství Fragment, ale bylo to přes internetový portál Fantasya, tak jsem zvědavá, jak se s první recenzí pro ně poperu :)


A tady je druhý, poměrně objemnější balíček. Opět mi ho zaslalo nakladatelství Fragment, ale tentokrát bylo přímo od nich. Jde o tři recenzní výtisky.


Tady jsou. Ty vrchní dvě knihy se dají snadno poznat, ale co je ta třetí?


Kuk! Nebyla bych to já, kdybych si nechala rozečtenou sérii, takže jsem si zažádala o poslední díl Fukudovy trilogie. A taky jsem se konečně přiměla k Percymu Jacksonovi. Plánovala jsem ho už tolik let, že jsem se začínala bát, že k němu nikdy nedojde. Ale první dva díly jsou tady! Jupí!Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This10 komentářů:

 1. Krásné přírůstky, do Percyho bych se také chtěla přečíst, už to plánuji dlouho, tak snad jednou... :D Přeji hezké čtení :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já ho plánovala právě už víc jak čtyři roky, tak jsem si řekla, že teď už se do nej fakt musím pustit :D Díky!

   Vymazat
 2. Past mám taky :33 Nad hrdiny stále uvažuju ale nevím no :D Teď mám nervy a absolutně se mi nedaří číst.. ale tobě přeji krásné čtení, luxusní přírustky! :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si o Hrdiny zažádala kvůli bráchovi, který o ně projevil zájem, tak jsem si řekla, že mě nezabije si je přečíst :) Pohádky mám ráda, tak co. A díky ;)

   Vymazat
 3. Krásné přírůstky. Percyho bych si ráda koupila. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Snad se k němu dostaneš dřív než já :D

   Vymazat
 4. Dneska mi Past přišla taky! :-D Strašně moc se na ni těším!

  OdpovědětVymazat
 5. Percy Jackson je skvělá série :-). A Zrození hrdinů je taky skvělé čtení! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já věřím, těším se, až se do Percyho začtu. Hrdiny čtu zrovna teď a i když je to opravdu pro mladší čtenáře, líbí se mi to :)

   Vymazat

Máš-li něco na srdci či na jazyku, střílej. Za každý komentář budu vděčná, beru i kritiku ;)