20. března 2015

pátek, března 20, 2015
4 komentáře štítky

A jsem tu s další Destrukcí. Musím říct, že sama sebe udivuju, jak rychle se mi daří postupovat :) Ale teď mám období, kdy nestíhám opravdu nic, takže se tu v nejbližší době nejspíš žádné další příspěvky z Destrukčního deníku neobjeví.


S touhle stranou jsem se vypořádala úplně stejně jako s tou, která mi říkala, abych ji ztratila. Já z toho deníku prostě nic vytrhávat nebudu, takže máte smůlu ;)


Výsledek tohohle úkolu se mi nelíbí. Zdá se mi to být až moc jednoduché, takže bych řekla, že s tímhle jsem zatím nejmíň spokojená z těch všech úkolů, které jsem doteď splnila. Ale i tak to není úplně průšvih :)Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This4 komentáře:

 1. Sice to říkám pořád, ale řeknu to i teď, ty tvoje obrázky jsou prostě skvělý :D. Ta stránka s vytrhnutím se ti opravdu povedla :D

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem moc ráda že jsme dvě co z deníku nic trhat nechtějí :D Ani prostříhávat vrstvami se mi nechce :D
  Náhodou máš moc pěkné stránky! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem na tohle strašná :D Sice je to Destrukční deník, ale já ho pořád tak nějak beru jako knížku a vůbec se mi do jeho ničení nechce. Vrstvami jsem se taky ještě neprostřihávala, uvidím, jak to nakonec vymyslím. A díky!

   Vymazat

Máš-li něco na srdci či na jazyku, střílej. Za každý komentář budu vděčná, beru i kritiku ;)