3. července 2015

pátek, července 03, 2015
12 komentářů štítky

 Včera jsem tu měla jeden unboxing a dneska další. A zítra bude pravděpodobně opět nějaký, protože by mi dnes měl dorazit objednaný balíček z nakladatelství Jota. Tento balíček je ale každopádně moje výhra v jedné letní bleskovce u Rachel-Roo (kterou jistě všichni znáte). Chcete vědět, co jsem vyhrála? :)


 Kniha byla zabalená opravdu perfektně, že jsem se k ní nemohla vůbec dostat. Nakonec jsem to nějakým mně zázračným chvatem dokázala roztrhnout a vykoukala na mě zadní strana knihy. Hádám, že většina z vás asi tuší, o jaké dílo se jedná, co?


No jo, je to Girl Online. Původně jsem si knížku pořizovat nechtěla, ale několik recenzí mě na ni přeci jenom nalákalo, takže jsem měla obrovskou radost, že jsem ji u Rachel-Roo vyhrála! :)Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This12 komentářů:

 1. Jsem zvědavá, co na knihu řekneš :D Já jsem se dostala za půlku a skončila jsem se čtením. Nebavilo mě to a příběh mi sám o sobě nepřišel ničím zajímavý. Ale četla jsem i pár kladných recenzí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já právě taky četla spíš pozitivní recenze, ale teď jsem zrovna četla jednu, která Girl Online popisuje jako obrovské klišé, takže jsem na sebe taky zvědavá :D

   Vymazat
 2. Původně mě Girl online taky nějak zvlášť neláká, ale čím dálm tím víc si chci knížku přečíst. Tento typ žánru mě moc baví, takže si myslím, že by mě knížka mohla líbit. Ať se ti knížka líbí! :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju. Taky doufám, že se mi bude líbit. V nejhorším ji vždycky můžu dát mladší sestřence, které by se ten námět mohl líbit.

   Vymazat
 3. Gratuluji k výhře :) Jsem zvědavá, jak se ti bude knížka líbit :) Na knížku jsem viděla několik kladných recenzí, ale pořád si nejsem jistá, jestli se do ní pustit..:) Tak přeju pěkné prázdninové čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Taky jsem zvědavá, recenze byly dost rozporuplné, tak uvidím, jak se mi bude líbit nebo nelíbit.

   Vymazat
 4. Gratuluji ti. Moc ti závidím, že máš Girl online doma, také bych ji chtěla mít. Jsem na tuto knihu zvědavá a doufám, že mě nezklame. :)
  Reading With Lucy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju ;) Taky doufám, že mě nezklame, ale pro jistotu nemám žádná vysoká očekávání.

   Vymazat
 5. Gratuluji k výhře :-). Mě tedy tahle kniha absolutně nezaujala, ale jsem ráda, že z ní máš radost :-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radost z ní mám, ale jaký z ní budu mít pocit po přečtení, vůbec netuším :D

   Vymazat
 6. Na Girl Online se nechystám. Ale jsem zvědavá, jak se ti bude líbit :-) A gratuluji k výhře! ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! :) Taky jsem se na ni dřív nechystala, ale když už jsem ji vyhrála :)

   Vymazat

Máš-li něco na srdci či na jazyku, střílej. Za každý komentář budu vděčná, beru i kritiku ;)