4. července 2015

sobota, července 04, 2015
6 komentářů štítky

 Já vím, už třetí den vám sem cpu pořád jen balíčky, ale já nemůžu za to, že mi pokaždé přijdou všechny najednou :D Slibuju, že zítra už bude nějaká ta recenze, ale dneska holt budete muset ještě přetrpit můj nákup u nakladatelství Jota.
 Většině z vás bude nejspíš stačit tento jeden pohled, abyste uhodli, co za knížku jsem si to koupila, protože je v poslední době dost opěvovaná.


A tady už je. Pořídila jsem si v 30% slevě a akci bez poštovného Dívku, která se třpytila. Jsem na ni hodně zvědavá.Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This6 komentářů:

 1. Na tu knihu jsem taky zvědavá. Určitě si počkám na recenzi.
  http://kniho.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, tak na recenzi si ještě počkáš :D Kniha se staví do fronty, momentálně mám v knihovně dvacet nepřečtených knih, je to se mnou holt špatné :D Kupím je jako křeček, ale nemám čas, abych všechny ty knihy přečetla.

   Vymazat
 2. Rovněž se budu těšit na recenzi, jelikož mě tato kniha zaujala již od svého vydání. Doufám, že budu mít také někdy příležitost si ji přečíst :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opět opakuju, že si na recenzi počkáte hodně dlouho. Je dost možné, že se mi bude válet na poličce i několik měsíců. Fakt nestíhám. Ale učitě se na ni těším :)

   Vymazat
 3. Tuto knihu bych si hrozně ráda přečetla a také jsem na ni hodně zvědavá doufám, že se mi bude líbit. :)
  Reading With Lucy

  OdpovědětVymazat

Máš-li něco na srdci či na jazyku, střílej. Za každý komentář budu vděčná, beru i kritiku ;)