8. července 2015

středa, července 08, 2015
6 komentářů štítky

Stejně jako minule sem dávám knihu, kterou jsem už před pár lety četla, ale moc ráda bych si ji přečetla znovu a hlavně si ji i pořídila domů. Která to je? :)
 
Název: Pokrevní pouta
Autor: Richelle Mead
Nakladatelství: Domino

Anotace: Pokračování Vampýrské akademie. Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného. Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnout uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí. Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev.
 


Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This6 komentářů:

 1. Pokrevni pouta me mile prekvapila, ale zatim jsem cetla jen dva dily.
  Giveaway / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tři :D Zbytek si přečtu až si tuhle sérii pořídím :)

   Vymazat
 2. Jo, tuhle celou sérii bych taky chtěla :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se rozhodla, že si pořídím všechno od Richelle Mead :) Vampýrskou akademii mám celou, Sukubu první tři díly, ale zbývalé tři mám zrovna objednané, takže zatím se mi moje přání pomaloučku plní :D

   Vymazat
 3. Další z mých oblíbených sérií :-) No prostě Richelle nikdy nezklame :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Richelle je boží, fakt doufám, že ji jednou budu mít komplet :)

   Vymazat

Máš-li něco na srdci či na jazyku, střílej. Za každý komentář budu vděčná, beru i kritiku ;)