9. března 2015

pondělí, března 09, 2015
11 komentářů štítky

Jsem tu s dalším unboxingem. Dneska jsme nebyli nikdo doma, takže jsem byla přesvědčená, že si budu muset pro balíček letět na poštu, ale mám skvělého souseda, který balíček od pošťačky převzal za mě a předal mi ho, když jsem dorazila domů. Takže díky! Chcete vědět, co mi nakladatelství Fragment poslalo? :)


Jsou to hned dva knižní přírůstky, ze kterých jsem vážně nadšením bez sebe!Dostala jsem tolik opěvované Saeculum od Ursuly Poznanski, po kterém jsem toužila hned po přečtení první recenze. Doufám, že se mi bude líbit stejně jako ostatním a že se budu při čtení alespoň trochu bát. A druhým recenzním výtiskem je EREBOS od stejné autorky, u něhož mě zaujala anotace a moc se na něj těším! Opravdu nakladatelství Fragment moc a moc děkuju!
 


Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This11 komentářů:

 1. Pěkné kousky. Erebos jsem četla, ale Saeculum ne, tak jsem zvědavá na recenzi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně? A jak se ti líbilo? Já právě viděla recenze hlavně na Saeculum a ty byly všechny pozitivní, ale k EREBOS jsem toho zase tolik nečetla :)

   Vymazat
  2. No, jsou to tři roky zpátky, co jsem to četla :D Ale pamatuji se, že se mi tehdy fakt líbila :) Super kniha s originálním příběhem, napínavá :) Jsem zvědavá, jak se ti bude líbit ;)

   Vymazat
 2. Saeculum se Ti bude určitě líbit, ale Erebos jsem zatím nečetla, tak nevím... Budu se těšit na Tvé recenze :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tomu věřím. Pokud je to opravdu tak strašidelný, jak všichni tvrdí, tak budu určitě nadšená :D

   Vymazat
 3. Já očekávám balíček zítra a mělo by se v něm také nacházet Saeculum a taky se na tu knihu neskutečně těším :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukám, že máme hodně podobný vkus :D Já zkrátka věděla, že si musím Saeculum přečíst hned, jak jsem uviděla první recenzi. Plánovala jsem si knížku vypůjčit z knihovny, ale Fragment je zkrátka dokonalý a umožnil mi získat knihu domů :)
   Budu se těšit na tvou recenzi ;)

   Vymazat
 4. Saeculum i Erebos jsem přečetla zrovna minulý týden a hned po sobě a z obou jsem byla nadšená, nemohla jsem se odtrhnout :) Závidím, že je budeš mít ve své knihovně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si je dám hezky po sobě, jenom jsem se ještě nerozhodla, čím začnu. Ale asi tím Saeculem :) Vrhnu se do toho hned, jakmile dočtu jednu rozečtenou knížku z knihovny.
   Já jsem taky štěstím bez sebe, že mi teď budou zdobit knihovnu :)

   Vymazat
 5. Nad Saeculem pořád váhám, tak si počkám na Tvoji recenzi :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už na něj četla tolik pozitivních recenzí, že jsem neváhala vůbec :) Ale budu ráda, když si potom moji recenzi přečteš ;)

   Vymazat

Máš-li něco na srdci či na jazyku, střílej. Za každý komentář budu vděčná, beru i kritiku ;)