26. června 2017

pondělí, června 26, 2017
12 komentářů štítky

U Kristýny Kaderové jsem našla jeden milý a kraťoučký TAG a jak už asi víte, já jsem na tagy lehce ujetá, takže jsem ho jako obvykle musela hned vyplnit.

1) Něco starého
Počítá se příběh, který je sice starý, ale já ho mám v novém vydání, co se objevilo před nějakými dvěma lety? :D Protože mě napadla jedině Kytice od Karla Jaromíra Erbena. Jinak doma nemám žádné staré knihy ještě po babičce nebo tak. Co jsem měla, tak toho jsem se dávno zbavila. Už takhle nemám v knihovně místo, tak většinou nesyslím to, co vím, že nikdy číst nebudu.


2) Něco nového
Nejnovější knížka v mé knihovně je Na půl cesty do hrobu, kterou jsem vyměnila teď ve čtvrtek s Ailin, za kterou jsem přijela domů. Na tuhle sérii se neskutečně těším, takže si budu muset sehnat zbytek a honem se do ní pustit.


3) Něco modrého
Modrých obálek tu mám spoustu, ale jako první mě napadl Eragon, ke kterému mám navíc velmi citový vztah vzhledem k tomu, že mě tahle kniha přiměla milovat čtení, takže musím zvolit tu.


4) Něco půjčeného
Tak tohle mě dostalo. Já aktuálně žádnou půjčenou knihu doma nemám. Jsem ten typ knihomola, co musí všechny knížky vlastnit, takže si ani nechodím půjčovat knihy do knihovny. Tam si půjčuju jen a pouze čtivo do školy, ale protože už mám po zkouškovém a užívám si první dny prázdnin, nic do školy momentálně nečtu. Ale řeknu vám alespoň, jakou knihu jsem to měla půjčenou naposledy – F. L. Věk (díl první).Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This12 komentářů:

 1. To je zajímavý tak :-), každopádně originální :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý tag :) Eragon to je prostě srdcovka :)A půjčených knih mám doma hromadu, možná až moc :D A Na půl cesty do hrobu je sice skvělá série, mám doma první dva díly, ale mám pocit, že už se k ní nebudu vracet, takže asi půjdou o dům dál :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si právě moc knih nepůjčuju, opravdu jen čtivo do školy. A na Noční lovce se moc těším, doporučovala mi je spolužačka, tak jsem zvědavá, jak dopadnou u mě. :)

   Vymazat
 3. Tys ještě nečetla Noční lovce?? Tak šup do nich, je to boží série! ;)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, nečetla. :D Já s těmi urban fantasy sériemi stále spíš začínám, dřív mě ten žánr nebavil, musela jsem se k němu teprve propracovat. Do série pustím, ale až si seženu zbytek, nemám pak ráda to čekání na další díly. Vidím na to Vánoce. :D

   Vymazat
  2. Jasný, to chápu. Třeba si je časem ještě víc oblíbíš a třeba tomu Noční lovci pomůžou :D ;) Já prostě urbanky zbožňuju :)
   A tak Vánoce jsou za chvilku :D Já si takhle plánuji rozečíst sérii Upíři z Chicaga. Zatím je sbírám :D

   Vymazat
  3. Já ten žánr už teď taky miluju, hodně tomu pomohla Sukuba od Richelle a Kate Daniels, to jsou prostě boží série. :) A Upíry z Chicaga taky pomaličku sbírám, zatím mám první dva díly, tak uvidíme, kdy se dostanu ke zbytku. :D

   Vymazat
  4. Můžeme pak dát společné čtení! :D

   Vymazat
 4. Tehnle tag je vážně zajímavý a máš krásnou sbírku knížek, jen ta Kytice je od Erbena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ježíši... :D Díky za upozornění, to samozřejmě vím, jen mi asi myšlenky při psaní lítaly všemožnými směry, že jsem ho překřtila. :D

   Vymazat

Máš-li něco na srdci či na jazyku, střílej. Za každý komentář budu vděčná, beru i kritiku ;)