3. února 2017

pátek, února 03, 2017
14 komentářů štítky
zdroj: readingicon.com
Leden skončil a já vám přináším své nové přírůstky do knihovny. Jako obvykle z nich mám nesmírnou radost. Zajímá vás, co je u mě nového?

Knihy, jaké jsem vyhrála: 

velké prd :D

Knihy, jaké jsem si koupila:

Držím se svého předsevzetí, že nebudu nakupovat nové knihy, dokud nepřečtu alespoň polovinu těch, co mám doma (což bude trvat opravdu hodně dlouho), takže nic.

Knihy, jaké jsem dostala:


Kromě nakupování se snažím krotit i s recenzními výtisky, protože mám spoustu čtiva do školy a hlavně tu obrovskou hromadu doma, takže v lednu to byly jenom dva. Od Martinusu jsem dostala Mechanickou princeznu (recenze zde) a portál ČBDB mi zajistil vynikající fantasy kousek Císařovy čepele z dílny Fantom Printu.

Všechny knihy pohromadě:
 

Konečný počet lednových kamarádů je tedy 2, díky čemuž jsem na sebe opravdu moc pyšná. Snad to takhle půjde i dál. :)


Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This14 komentářů:

 1. Krásné kousky. Na čepele se už těším, až je budu číst... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čepele jsou parádní, určitě se do nich pusť co nejdřív. ;)

   Vymazat
  2. Jsem zvědavá, co na ně řekneš. :)

   Vymazat
 2. Držím palce, ať Ti to vydrží :) Já tedy nemám úplnou stopku, ale snažím se co nejvíc krotit a zatím to jakž takž jde :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. :) Já sice úplnou stopku mám, ale povolila jsem si čas od času nějakou knihu koupit. Zvlášť pokud půjde třeba o doplnění série nebo tak. Ale čím míň toho koupím, tím líp. :)

   Vymazat
 3. Knihy, které jsem vyhrála - velké prd :D Nevím proč, ale hrozně mě to pobavilo :D Já si přinesla z knihovny Mechanického anděla, první díl této série, a už se na něj moc těším :) Kamarádka mi tuto sérii doporučuje už asi rok :D
  Zápisník spisovatelky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Velké prd" se tam opakuje každý měsíc, já nikdy nic nevyhrávám. :D A Pekelné stroje jsou parádní, snad se ti budou líbit! :)

   Vymazat
 4. Mě to nakonec nevydrželo, takže nic, ale v únoru se budu hodně držet :D

  OdpovědětVymazat
 5. Když já furt ohledně té Clare nevím... Mortal Instruments mě tenkrát moc nebavilo, ale pořád bych si to všechno chtěla přečíst :D O Čepelích slyším prvně, ale vypadají zajímavě :) Hezké čtení ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně osobně se Pekelné stroje líbí ještě víc než Nástroje smrti, takže pokud tě ty nechytly, stále je tu velká šance, že do Strojů by ses začetla. :) A Čepele jsou boží, ty fakt doporučuju! :)

   Vymazat
 6. Císařovy čepele mě lákají čím dál víc! :)

  OdpovědětVymazat

Máš-li něco na srdci či na jazyku, střílej. Za každý komentář budu vděčná, beru i kritiku ;)