3. prosince 2015

čtvrtek, prosince 03, 2015
8 komentářů štítky
V listopadu tady probíhala soutěž o jeden výtisk Sněží, sněží... Přihlásilo se vás téměř 50, což jsem opravdu nečekala. Byla to nádherná účast, ve kterou jsem ani nedoufala. Vlastně jsem nečekala ani polovinu. Celkem pět přihlášených jsem ale byla bohužel nucena vyřadit, protože mi buď odpověděli špatně na jednu z otázek, anebo nebyli přihlášení v mých pravidelných čtenářích, což ovšem bylo podmínkou.

Ale když jsem k tomu připočetla i bonusové vstupy těch, kteří soutěž někde sdíleli, dostala jsem se k číslu 53. Na jednu stranu jsem byla strašně moc ráda, že byl o soutěž takový zájem, na tu druhou mě zase mrzí, že můžu odměnit jen jednoho z vás.

Otázky byly hodně jednoduché, ale nakonec se ukázalo, že 15. otázka dala některým z vás opravdu zabrat. Takže abych odpověděla těm, co na to třeba nepřišli, můj nejoblíbenější knižní pár je Rose a Dimitrij.

Včera jsem všechny přihlášené napsala na papírky, hodila je do klobouku a pak losovala. A vítězem se stává...

Sea Book

Vítězka už byla kontaktována emailem a už jsem dostala i odpověď, takže náhradníka losovat nemusím. Samozřejmě jí moc gratuluju, knížku odešlu co nejdříve a vy ostatní nezoufejte, v únoru má můj blog 1. narozeniny, takže se tu určitě nějaká soutěž zase objeví :)


Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This8 komentářů:

 1. Ještě jednou moc děkuji za tak skvělou výhru !! :)
  A už se moc těším na tvé další články :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To děkuj mým prstíkům, že tvůj papírek vylosovaly z takové konkurence :D Nemáš zač!

   Vymazat
 2. Jej, jsem trubka zapomnětlivá. Už dobu mám na ploše uložené odpovědi na otázky téhle soutěže a než se dokopu k tomu je odeslat, tak soutěž skončí... :D No, tak snad příště :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsi trdlo, no :D Však na to byl měsíc :D Ale správně, příště je taky čas.

   Vymazat
 3. Gratulace vítězce! Já si knížku půjčím z knihovny a štěstí zkusím opět v únoru :D

  OdpovědětVymazat

Máš-li něco na srdci či na jazyku, střílej. Za každý komentář budu vděčná, beru i kritiku ;)